Canvit barf kelp 180g

Neohodnoceno
 

Prevence tvorby zubního plaku, prevence tvorby zubního kamene a zápachu z úst.
Podpora zdravého stavu kůže a růstu husté a lesklé a pigmentované srsti-
Kelpa je v prášku.

Dostupnost Objednáno
199 Kč
Kód produktu 3861
Kategorie Doplňky stravy, vitamíny, přílohy
Položka byla vyprodána...
 

Hnědé mořské řasy Kelpa (Ascophyllum Nodosum) jsou přírodním zdrojem důležitých minerálů zejména jódu, vápníku, fosforu, hořčíku, a draslíku, železa, vitaminů skupiny B a C a esenciálních aminokyselin. Všechny tyto látky jsou pro organismus nenahraditelné a ve zdrojích potravy z pevniny se běžně nevyskytuji nebo jsou hůře vstřebatelné. Kelpa má jedinečné antioxidační vlastnosti, podporuje funkci štítné žlázy, imunitní systém, pigmentaci srsti a zdraví zubů a dásní.

V přírodní, neupravované a přitom vysoce stravitelné formě je Kelpa vhodným doplňkem stravy pro všechny skupiny psů. Zejména ji doporučujeme používat pro zlepšení kondice, vzhledu a kvality srsti. Omezuje tvorbu zubního plaku, kamene a pach z tlamy. Doplňkové krmivo pro psy.

Složení: 

Kelpa (Ascophyllum Nodosum) 100%.

Analytické složky:

hrubá vláknina 7,14 %, tuk 3,76 %, hrubý protein 6,93 %, popel 20,23 %, jod 460 mg/kg. Krmný návod: Kelpa se podává zamíchaná do krmiva dle doporučeného dávkování. Pro optimální efekt doporučujeme podávat dlouhodobě. Upozorňujeme, že při použití u výstavních jedinců s bíle zbarvenou srsti může dojit k nežádoucímu zabarvení.

Dávkování:

Malí psi (1-10 kg) 1/4 čajové lžičky/den

Střední psi (10-25 kg) 1/3 čajové lžičky/den

Velci psi (26-45 kg) 2/3 čajové lžičky/den

Obři psi 1 čajová lžička/den

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.